Vrh N

1. září 2023 se nám narodilo 7 boxeřích štěňátek. Otcem štěňátek je exteriérově i povahově výborný Quentin II Karmapa. Matka je naše fenka Java Jessie KellyBox, více informací o ní najdete v záložce Naše feny. Oba dva mají vynikající výsledky zdraví. 

  javatit2    quentin na www
                 m: Java Jessie KellyBox                                           o: Quentin II Karmapa

Vrh M

22. srpna 2022 se nám narodilo 8 boxeřích štěňátek. Otcem štěňátek je plemenný pes výborné povahy a krásného exteriéru Atrej Od Fifinky. Matka je naše fenka Feis KellyBox. Oba dva mají vynikající výsledky zdraví, vše bez nálezu. 

DSC 0467  atrej od fifinky
m: Feis KellyBox                                           o: Atrej Od Fifinky

Vrh L

23. listopadu 2020 se nám narodilo 6 boxeřích štěňátek. Otcem štěňátek je plemenný pes výborné povahy a krásného exteriéru Dudlík, pocházející z jedné z nejúspěšnějších chovatelských stanic v ČR - European K-9 Training Base. Matka je naše fenka Feis KellyBox.

DSC 0467  dudlik
m: Feis KellyBox                                           o: Dudlík European K-9 Training Base

Vrh K

7. ledna 2020 se nám narodilo 9 žíhanýchných boxeřích štěňátek. Otcem štěňátek je júspěšný plemenný pes výborné povahy a krásného exteriéru GrandChampionZoco Karmapa, který má i vynikající zdraví  SA - 0, srdc echo - negativní. Matka je naše Ch. Julie Kleka E.K., která je také výstavně velmi úspěšná a zdravá. SA -0, HD 1/1

julie6  zoco
m: Julie Kleka E.K.                                           o: Zoco Karmampa

Vrh J

12. října 2019 se nám narodilo 7 vykutálených boxeřích štěňátek. Otcem štěňátek je plemenný pes výborné povahy a krásného exteriéru Dudlík, pocházející z jedné z nejúspěšnějších chovatelských stanic v ČR - European K-9 Training Base.

paloma1  Dudlík
m: Paloma z Němečanky                                            o: Dudlík European K-9 Training Base

Vrh I

29. ledna 2019 se nám narodo 10 krásných boxeřích štěňátek. Otcem štěňátek je plemenný pes výborné povahy a krásného exteriéru Frodo Sieger Bohemia.

DSC 0467  frodo
m: Feis KellyBox                                            o: Frodo Sieger Bohemia

Vrh CH

8.8.2018 se nám narodila štěňata.  Otcem štěňátek je plemenný pes výborné povahy a krásného exteriéru Frodo Sieger Bohemia.

julie6    frodo
m: Ch. Julie Kleka E.K.                                        o: Frodo Sieger Bohemia

Vrh H

7.8.2018 se nám narodila štěňata.  Otcem štěňátek je plemenný pes výborné povahy a krásného exteriéru Ch. Leviathan z Ringu, mimo jiné vítěze Atiboxu 2018 Malmo, třída otevřená!

paloma4    leviathan
m: Paloma z Němečanky                                      o: Ch. Leviathan z Ringu

Vrh G

5.12.2017 se nám narodila štěňata.  Otcem štěňátek je plemenný pes výborné povahy a krásného exteriéru Ch. Outlaw do Vale do Léthes.

paloma4    
m: Paloma z Němečanky                           o: Ch. Outlaw do Vale do Léthes

Vrh F

28.1.2017 se narodil vrh F. 3 pejsci a 5 fenek.

Jde o perspektivní vrh, který má po rodičích předpoklady jak výstavní, tak výcvikové.

 
   julie6     sass1
                   m: Julie Kleka E.K.                                      o: Sass Suum Cuique

Vrh E

4.10.2016 se narodila štěňata ze zahraničního krytí s německým plemenným psem výborné povahy i zdraví. U tohoto krytí je nulová příbuznost po 4 generace, což zaručuje štěňatům při spojení 2 zdravých rodičů maximální možný předpoklad zdraví a skvělých povah. Oba rodiče jsou i výstavně úspěšní.

paloma4    ares
m: Paloma z Němečanky                           o: Ares von Manitou

Vrh D

Dne 14.11.2012 se nám narodilo 6 krásných štěňátek. Jsou to krásná boxeří štěňátka, která se mají čile k světu. Všechna štěňátka jsou již u svých majitelů. Více informací a fotek najdete zde: http://www.ambra-kellybox.estranky.cz/

Ambra    aggedor
m: Ambra KellyBox                             o: Aggedor Strongl Aldebaran Taurus

Vrh C

Dne 21.10.2011 se nám narodili 4 pejsci a 3 fenky. Vrch byl velmi kvalitní a tak si moje setra vybrala fenku Carmen s kterou se věnuje vrcholové kynologii a slaví s ní nejeden úspěch jako je složení zkoušky IPO 3 nebo účast na mistrovství světa ATIBOX (více podrobností u Carmen v popisku).

 
kelly2    castello
m: Grace Kelly MoraviaBox                    o: Castello LiveJazz

Vrh B

18.6.2010 se nám narodilo osm krásných šťěňátek, sedm pejsků a jedna fenka. Ani jsme si je nestihli užít a už odešla k novým páníčkům. Ještě že jsme si nechali fenku Bonnie, sklízí jeden úspěch za druhým a dělá nám velkou radost.

kelly2    lukas
m: Grace Kelly MoraviaBox                    o: Ch. Lukas z Dybohůrky

Vrh A

20.1.2009 se nám narodily tři fenky a jeden pejsek...

 
kelly2    caruso
m: Grace Kelly MoraviaBox                     o: Caruso Jedna na Milion